CITY LINE

ETAP II
ul. Owocowa, Słupsk
wybierz swoje mieszkaniewirtualny spacer po osiedlu

Nowoczesna kontynuacja inwestycji CITY LINE, zaprojektowana z myślą o jeszcze większym komforcie i funkcjonalności.

To idealna przestrzeń dla osób, które chcą łączyć dynamiczne życie w mieście z codziennym spokojem i dostępem do zieleni.

CITY LINE II to rozwinięcie sprawdzonej koncepcji – jeszcze lepiej dopasowane do współczesnego stylu życia.

mieszkania w II etapie

mieszkań na całym osiedlu

układów lokali

Wszędzie blisko

Zobacz jakie udogodnienia otaczają Twoje marzenia.
Nie musisz wybierać między spokojną okolicą, a codzienną wygodą.

KOMUNIKACJA

Komunikacja miejska tuż obok osiedla.

CENTRUM

Łatwe i szybkie połączenie z centrum miasta.

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczne ogrodzone osiedle.

OŚWIETLENIE

Oświetlony teren osiedla energooszczędnymi latarniami led.

UTWARDZONE NAWIERZCHNIE

Unikalne utwardzenie terenu materiałem przepuszczającym wody opadowe.

NISKIE KOSZTY

Mieszkania bezczynszowe, bardzo niskie koszty utrzymania.

WYGODA

Trzy wjazdy na teren osiedla.

LOKALIZACJA

Doskonała lokalizacja z rozwiniętą infrastrukturą.

MIEJSCA PARKINGOWE

Prywatne miejsca parkingowe, każde mieszkanie ma przypisane i oznaczone miejsce.

DODATKOWE PARKINGI

dodatkowe ogólnodostępne parkingi, ponad 70 miejsc do wykorzystania.

ROWERY

 Wyznaczone miejsca na rowery.

ZIELONY SKWER

Zielony skwer w centrum osiedla, wspólna przestrzeń do spotkań i integracji.

MIESZKANIE POKAZOWE

Mieszkanie pokazowe w osiedlu, zobacz na żywo jak możesz zaaranżować Twoją własną przestrzeń.

OGRODY

Prywatne ogrody wydzielone nowoczesnymi panelami 3D.

TARASY

Przeszklone tarasy z ozdobnym przepierzeniem.

BALKONY

Zadaszone słoneczne balkony, ciesz się dodatkową przestrzenią do późnej jesieni.

FUNKCJONALNY UKŁAD

Funkcjonalne układy pomieszczeń, Twoja wolność w aranżacji mieszkania.

DESIGN

 Nowoczesny design budynków.

TYNKI

Tynki elewacyjne premium zapobiegające szybkiemu brudzeniu.

NIEZALEŻNE WEJŚCIA

Niezależne wejścia do mieszkań, poczuj się jak w domu.

WYBÓR

Szeroki wybór metraży od 42 m² do 70 m².

MEDIA

Światłowód i TV SAT.

OKOLICA

Zielona okolica, dla miłośników aktywnego trybu życia.

LASEK PÓŁNOCNY

Wszechobecna zieleń, najbliższe sąsiedztwo CITY LINE - Lasek Północy.

SKLEPY

Bliskość sklepów oraz punktów usługowych.

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczny zakup u solidnego dewelopera należącego do Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

WYSOKI STANDARD

Wysoka jakość wykończenia standardu deweloperskiego.

STOLARKA

Stolarka klasy premium, ponadstandardowe energooszczędne przeszklenia.

PARAPETY

Parapety z konglomeratu marmurowego.

Wybierz gdzie chcesz zamieszkać

ETAP II

Ceny lokali w City Line – ETAP II

Sortuj:

CL BUDYNEK S7 A1

City Line - 2 etap

Sprzedany
Powierzchnia:
49,54 m²
Pokoje:
3
Piętro:
0
Cena za m² (brutto):
7 872 PLN/m²
Cena całkowita (brutto):
390 000 PLN(w tym cena nieruchomości: 390 000 PLN)

CL BUDYNEK S7 A2

City Line - 2 etap

Sprzedany
Powierzchnia:
53,89 m²
Pokoje:
3
Piętro:
1
Cena za m² (brutto):
7 404 PLN/m²
Cena całkowita (brutto):
399 000 PLN(w tym cena nieruchomości: 399 000 PLN)

CL BUDYNEK S7 B1

City Line - 2 etap

Sprzedany
Powierzchnia:
49,54 m²
Pokoje:
3
Piętro:
0
Cena za m² (brutto):
7 772 PLN/m²
Cena całkowita (brutto):
385 000 PLN(w tym cena nieruchomości: 385 000 PLN)

CL BUDYNEK S7 B2

City Line - 2 etap

Dostępny
Powierzchnia:
53,89 m²
Pokoje:
3
Piętro:
1
Cena za m² (brutto):
7 033 PLN/m²
Cena całkowita (brutto):
379 000 PLN(w tym cena nieruchomości: 379 000 PLN)

CL BUDYNEK S7 C1

City Line - 2 etap

Zarezerwowany
Powierzchnia:
49,54 m²
Pokoje:
3
Piętro:
0
Cena za m² (brutto):
7 772 PLN/m²
Cena całkowita (brutto):
385 000 PLN(w tym cena nieruchomości: 385 000 PLN)

CL BUDYNEK S7 C2

City Line - 2 etap

Dostępny
Powierzchnia:
53,89 m²
Pokoje:
3
Piętro:
1
Cena za m² (brutto):
7 033 PLN/m²
Cena całkowita (brutto):
379 000 PLN(w tym cena nieruchomości: 379 000 PLN)

CL BUDYNEK S7 D1

City Line - 2 etap

Zarezerwowany
Powierzchnia:
49,54 m²
Pokoje:
3
Piętro:
0
Cena za m² (brutto):
7 671 PLN/m²
Cena całkowita (brutto):
380 000 PLN(w tym cena nieruchomości: 380 000 PLN)

CL BUDYNEK S7 D2

City Line - 2 etap

Dostępny
Powierzchnia:
53,89 m²
Pokoje:
3
Piętro:
1
Cena za m² (brutto):
7 033 PLN/m²
Cena całkowita (brutto):
379 000 PLN(w tym cena nieruchomości: 379 000 PLN)

CL BUDYNEK S7 E1

City Line - 2 etap

Zarezerwowany
Powierzchnia:
49,54 m²
Pokoje:
3
Piętro:
0
Cena za m² (brutto):
7 671 PLN/m²
Cena całkowita (brutto):
380 000 PLN(w tym cena nieruchomości: 380 000 PLN)

CL BUDYNEK S7 E2

City Line - 2 etap

Dostępny
Powierzchnia:
53,89 m²
Pokoje:
3
Piętro:
1
Cena za m² (brutto):
7 033 PLN/m²
Cena całkowita (brutto):
379 000 PLN(w tym cena nieruchomości: 379 000 PLN)

Materiały informacyjne

Inwestycja: City Line - 2 etap