DZP INVEST KIERECCY – Otwarcie Nowego Biura Sprzedaży

mar 24, 2021

DZP INVEST KIERECCY realizująca obecnie inwestycję INDIVIDUAL przy ul. Łotewskiej w Słupsku przeniosła swoją działalność do nowego budynku przy ul. Szkolnej 1/1 w Słupsku.

Obecna siedziba mieści się w nowo powstałej Kamienicy TRAKT i jest zintensyfikowaniem działań firmy skoncentrowanych na komfortowej i profesjonalnej obsłudze każdego klienta.

Nowe, większe biuro ma nowocześnie zaprojektowany układ przestrzenny, zachwyca spokojem i wysmakowaną elegancją, dzięki zastosowanym, naturalnym materiałom oraz dodatkom, wszystkie od indywidualnych artystów, małych manufaktur i dużych fabryk reprezentujący polski, współczesny design. 

Zdaniem Rafała Kiereckiego – inwestora, uważne wsłuchiwanie się w potrzeby klientów i nieustanne udoskonalanie działań firmy jest naszym priorytetem.  Zdecydowaliśmy się nieprzypadkowo pozyskać grunt w śródmieściu i uzupełnić brakującą wyrwę w zabudowie, ciekawą architekturą  – Kamienicą TRAKT.  Niewątpliwie powstały budynek w swoim wykonaniu rozświetla najbliższe otoczenie przeważającej historycznej zabudowy. Jesteśmy dumni z naszych działań i cieszymy się, że przyczyniamy się do powstawania „Miasta Życzliwego”

W symbolicznym przecięciu wstęgi wzięła udział Pani Marta Makuch – Zastępczyni Prezydentki Miasta Słupska oraz przedstawiciele Magistratu. 

Zostaw nam wiadomość

 

 

Zgody potrzebne do kontaktu.

Pola z oznaczniem * sa wymagane!

Wyrażenie przez Państwa zgody na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych pozwoli nam na pozostanie z Państwem w kontakcie oraz informowanie Państwa o naszej aktualnej ofercie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.

Przejdź do strony Prywatność aby dowiedzieć się więcej.

Pobierz zgłoszenie reklamacyjne TUTAJ

I wyślij na adres e-mail reklamacje@dzpinvest.pl

 

Biuro
Sprzedaży

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek : 8:00-16:00

ul. Szkolna 1/1

76-200 Słupsk

+48 660 270 777

+48 660 270 711

biuro@dzpinvest.pl

Inwestor

DZP INVEST
Rafał Kierecki

Pod klucz

DP DESIGN
Katarzyna Kierecka
kkierecka@gmail.com

 

 

DZP INVEST | Rafał Kierecki | Słupsk

DZP Invest