MAMY SUKCES!

kw. 27, 2023

21.04.2023 r. został rozstrzygnięty prestiżowy konkurs Lider Nieruchomości 2022.

Podczas uroczystej gali finałowej w hotelu Hilton w Warszawie zostały uhonorowane najlepsze agencje nieruchomości z każdego województwa oraz pierwszy raz w historii również najlepsi deweloperzy z 7 rynków głównych i 1 z rynku wschodzącego w Polsce. Całe wydarzenie było emitowane m.in. na kanałach własnych Otodom oraz mediach ogólnopolskich wspierających konkurs.

Otodom wyłonił najlepszych w branży budowlanej w kraju. Wśród nominowanych znalazła się nasza firma, która została doceniona przez autorytety branży budowlanej i ekspertów Otodom, otrzymując zaszczytne 2 miejsce w konkursie Lider Nieruchomości 2022.

Jury doceniło naszą ugruntowaną renomę, jakość zrealizowanych inwestycji i obsługi Klienta oraz wkład w tworzenie wartościowych przestrzeni w Słupsku.

Zostaw nam wiadomość

 

 

Zgody potrzebne do kontaktu.

Pola z oznaczniem * sa wymagane!

Wyrażenie przez Państwa zgody na otrzymywanie informacji handlowych w tym marketingowych pozwoli nam na pozostanie z Państwem w kontakcie oraz informowanie Państwa o naszej aktualnej ofercie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana.

Przejdź do strony Prywatność aby dowiedzieć się więcej.

Pobierz zgłoszenie reklamacyjne TUTAJ

I wyślij na adres e-mail reklamacje@dzpinvest.pl

 

Biuro
Sprzedaży

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek : 8:00-16:00

ul. Szkolna 1/1

76-200 Słupsk

+48 660 270 777

+48 660 270 711

biuro@dzpinvest.pl

Inwestor

DZP INVEST
Rafał Kierecki

Pod klucz

DP DESIGN
Katarzyna Kierecka
kkierecka@gmail.com

 

 

DZP INVEST | Rafał Kierecki | Słupsk

DZP Invest