Sztuka w naszych wnętrzach

DZP INVEST Kiereccy i DP Design to dwie rodzinne firmy, które tworzą razem. Idea wprowadzania sztuki do naszych przestrzeni towarzyszy nam od zawsze. Uczestniczymy w projektach, które umożliwiają nam wprowadzenie elementów sztuki i kultury do przestrzeni naszych budynków, mieszkań pokazowych oraz indywidualnych projektów. Wierzymy, że tego typu inicjatywy wpisują się w naturalne potrzeby każdego człowieka.

Akcje charytatywne, w których bierzemy udział oraz objęcie mecenatu nad Ogólnopolskim Konkursem Plastyczno–Fotograficzno–Filmowo–Rzeźbiarskim JA w Liceum Sztuk Plastycznych w Zespole Szkół Technicznych w Słupsku wpisują się w naszą wizję społecznej odpowiedzialności.

Od lat inicjujemy współpracę z instytucjami kulturowymi, wspierając lokalnych twórców oraz wydarzenia mające na celu popularyzację sztuki. Po wielu ciekawych inicjatywach, jak choćby Konkurs na Najlepszą Wizualizację i mecenat nad wyjątkowym wydarzeniem muzyczno-tanecznym pt. „Kiedy mnie już nie będzie” – spektakl poświęcony pamięci Agnieszki Osieckiej wyreżyserowany w Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica w Słupsku, nadal chętnie wspieramy działania związane z promowaniem interesujących projektów.

Uważamy, że sztuka jest nośnikiem emocji, dlatego tak chętnie wnosimy ją do wnętrz. Prawdziwa wolność jest w naszych domach, dlatego ważne jest, aby były miejscem marzeń i wypoczynku, niezależnie od metrażu. Sztuka w naszych wnętrzach wychodzi spod rąk Josephine Boni – utalentowanej włoskiej artystki, urodzonej w Nowym Jorku, posiadającej pracownie we Włoszech i Paryżu. Jej prace zdobią sklepienie kościoła Beata Maria Vergine di Loreto w Sciacca we Włoszech.

Znajdź nas w sieci

DZP INVEST

DP DESIGN