Zakończone realizacje

nasze doświadczenie potwierdza wiele zrealizowanych inwestycji

DUAL

Domy z garażami i dużą działką w atrakcyjnej części miasta. Inwestycja powstała na zlecenie zindywidualizowanego projektu, za który odpowiada uznana słupska pracownia architektoniczna.

INDIVIDUAL

Domy bliźniacze z garażami oraz budynki wielorodzinne w zamkniętej enklawie z oświetloną drogą wewnętrzną i małą architekturą terenu. Prywatny park zieleni ze strefą aktywną wyłącznie dla Mieszkańców osiedla.

TRAKT

Prestiżowy projekt kamienicy – oprócz kameralnych apartamentów mieści się tu siedziba naszego biura sprzedaży. Luksusowa kamienica zbudowana została w wysokim standardzie wykończenia pod nadzorem Miejskiego Konserwatora Zabytków.

4 KĄTY KASZUBSKA

Bezpieczne, ogrodzone osiedle w spokojnej okolicy. Idealny adres dla rodzin z dziećmi i miłośników przyrody. Architektura budynków łączy ze sobą nowoczesność i prostotę formy.

NOVA CHŁAPOWSKIEGO

Doskonale zlokalizowane domy z garażami dla ceniących komfort. Inwestycja łączy nowoczesny styl architektoniczny z funkcjonalnością pomieszczeń.

PRZY MAKOWEJ

Atrakcyjna lokalizacja inwestycji umożliwia mieszkańcom stały dostęp do centrum miasta, jednocześnie pozwala odpocząć od zgiełku. Mieszkania na parterze posiadają duże ogrody, a na piętrze przestronne tarasy i balkony.

4 KĄTY DUŃSKA

Kompleks 5 budynków mieszkalnych – przestronne wnętrza, słoneczne ogrody i duże tarasy to obok zielonej okolicy kolejne atuty inwestycji.

PRZY JODŁOWEJ

Komfortowe apartamenty na zamkniętym, bezpiecznym terenie. Teren wokół całego kompleksu w pełni zagospodarowano m. in. licznymi nasadzeniami, bezpiecznym placem zabaw oraz ogrodzeniem z bramą wjazdową zamykaną pilotem.